בוגרים מספרים

עדי שושן

שנת סיום התואר - 2011, מסלול - מערכות ידע

הגדרת התפקיד היום - מנהלת מוצר ב Fiverr

רקע מקצועי - במהלך התואר: 

אפיון ובדיקות באגף סימולטורים, חטיבת אוויר, אלביט מערכות. 
סטודנטית ומנהלת פרויקטים בארגו (חברת ייעוץ).

רקע מקצועי - אחרי התואר:

PPC Specialist - Fiverr
Product Manager - Fiverr

בזכות גיוון הקורסים שלקחתי בפקולטה, ההכשרה שלי מתבטאת כמעט בכל דבר שאני עושה בחיי המקצועיים. אם זה מעשית באנליזות וחישובים סטטיסטים, בצורת המחשבה בזמן אפיון המוצר, בניהול שיחות עם גורמים שונים בארגון (צוות ה BI, צוות הפיתוח) וכמובן בהעברת מצגות, עניין שולי לכאורה, אך למעשה חשוב מאוד.

את הגיוון אפשר לראות גם בעובדה שבפייבר היום ישנם 5 בוגרים וסטודנט מהפקולטה - 3 מנהלות מוצר, 3 BI, ואחד במחלקת התוכן.

הטיפ שלי לסטודנט המתחיל, המבולבל והמתלבט - הפקולטה לתעו״נ נותנת ידע בהמון נושאים ועוזרת לך לבחור כל בוקר משהו חדש שאתה רוצה לעשות כשתגדל. היתרון הוא שיש לך את הכלים להתמודד כמעט עם כל תפקיד.
אז אם אתה מחפש להרחיב את האופקים במליון נושאים במקביל, אוהב אתגרים ולא ממש סגור על מה אתה רוצה לעשות כשתגדל - זה המקום בשבילך. 

Image is not available

בוגרים מספרים - מרב וינריב

מרב וינריב

שמי מרב וינריב, סיימתי תואר ראשון בהנדסת מערכות מידע בפקולטה להנדסת תעשיה וניהול בפברואר 1996. היום אני מנהלת השקעות בקרן הון הסיכון של קוואלקום, ובאופן כללי אני פעילה בתחום ההשקעות בהון סיכון ב7 שנים האחרונות בגופי השקעה אחרים – פיטנגו ואינטל קפיטל. אחרי התואר עשיתי מגוון תפקידים של מערכות מידע, ניהול פרויקטים, ניהול מוצר ופיתוח עסקי בכמה חברות כולל קומברס, ציפ אספרס ועוד.

התואר נתן לי כלים להתמודד עם אתגרים עסקיים תוך הבנה טכנולוגית מספקת ופתח מגוון של אפשרויות קריירה, כמה שנים לאחר התואר יצאתי ללמוד MBA במנהל עסקים באינסאד בצרפת.

הטיפ שלי: לבחור בתואר שיעניין ויאתגר אתכם – מרחב האפשרויות אחר כך הוא גדול ואין סיבה להתפשר על עניין במשך שנות הלימודים.

Image is not available

בוגרים מספרים - עפרי רום

עפרי רום 

בשנת 2010 סיימתי את התואר הראשון במגמת מערכות מידע בפקולטה להנדסת תעשייה וניהול. במהלך לימודי התואר בפקולטה צברתי כלים מגוונים ושונים עם דגש על תחומי ההסתברות, סטטיסטיקה, חקר ביצועים ואלגוריתמים רבים מתחומים שונים. עוד בתואר הראשון התחלתי לתרגל קורסים שונים כגון: שרשראות אספקה, אחזור מידע, בינה מלאכותית, כריית נתונים ומסחר אלקטרוני. בנוסף, עבדתי בתור עוזר מחקר במעבדה לחקר השירות של פרופ' אבישי מנדלבאום.

עם סיום התואר הראשון, המשכתי ללימודי תואר שני בתחום ניהול מידע. במחקרי התמקדתי בבעיות אחזור מידע, בהנחייתו של פרופ' אורן קורלנד. במהלך לימודי המוסמכים למדתי כיצד ניגשים למחקר ותחת הנחיתו של פרופ' קורלנד התמודדתי עם בעיות מרתקות ופתרונות מעניינים.

הכלים שקיבלתי בתואר הראשון נתנו לי נקודת גישה מעולה לתואר השני וההכשרה שקיבלתי בתואר השני תחת הכוונתו של פרופ' קורלנד עזרה לי לאורך כל הקריירה שלי עד כה ולמעשה הכתיבה את מסלולה. ללא התואר השני, כנראה שלא הייתי חשוף לאותן הצעות עבודה שקיבלתי במהלך הקריירה.

כיום אני חוקר בחברת Thomson Reuters. במסגרת תפקידי עלי למצוא פתרונות לבעיות שונות כגון: גילוי אוטומטי של קשרי ספק-יצרן ע״י סריקת קטעי טקסט רבים. מניסיוני, המגוון הרחב של התחומים והמרצים בפקולטה מהווה בסיס מעולה להתפתחות הסטודנט בתחום האלגוריתמיקה מאחר והסטודנטים בפקולטה חשופים לגישות ותחומים שונים אשר לא תמיד זמינים בפקולטות אחרות כגון- חקר ביצועים, אחזור מידע, בינה מלאכותית, מסחר אלקטרוני, פסיכולוגיה, תורת המשחקים, מערכות אדם מכונה ועוד תחומים רבים וטובים. כל תחום מקנה לבוגר הפקולטה עוד נקודת מבט על העולם ואני מאמין שבבוא העת ישרת אותו במהלך הקרירה.

Image is not available
previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider