1958
The Faculty was Founded
3
Under Graduate Programs
7
Graduate Programs
52
Faculty Staff Members - The biggest faculty in the field in Israel
50%
Female Graduates
Graduate Course list

סמסטר א’ [חורף] תשפ”ג

 

מספר מקצוע שם המקצוע נק’ מועד שיעור מרצה מועדי מבחנים הערות
96120 הנדסת איכות 3.5 הרצאה יום ה’ 08:30-11:30 [בלומפילד 153]

תרגול 11 יום ג’ 08:30-09:30 [בלומפילד 153]

פרופ. נוה איתן מועד א: 16-02-2023

מועד ב: 12-03-2023

96210 יסודות בינה מלאכותית וישומייה 3.5 הרצאה יום ב’ 14:30-17:30 [בלומפילד 100]

תרגול 11 יום א’ 10:30-11:30 [בלומפילד 151]

תרגול 12 יום ג’ 12:30-13:30 [בלומפילד 527]

תרגול 13 יום ג’ 11:30-12:30 [בלומפילד 527]

תרגול 14 יום א’ 14:30-15:30 [בלומפילד 424]

פרופ. חבר מאיר רשף מועד א: 21-02-2023

מועד ב: 21-03-2023

פתוח לרישום לסטודנטים בפקולטה להנדסת תעשיה וניהול בלבד
96211 מודלים למסחר אלקטרוני[1] 3.5 הרצאה יום ה’ 12:30-15:30 [בלומפילד 527]

תרגול 11 יום ג’ 13:30-14:30 [בלומפילד 527]

דר. בן פורת עומר מועד א: 30-01-2023

מועד ב: 28-02-2023

96235 מערכות נבונות אינטרקטיביות 3 הרצאה יום ה’ 09:30-11:30  [בלומפילד 424]

תרגול 11 יום ה’ 14:30-15:30 [בלומפילד 424]

דר. עמיר עפרה מוגבל עד 30 סטודנטים בקורס
96250 מערכות מידע מבוזרות 3.5 הרצאה יום ד’ 14:30-17:30  [בלומפילד 100]

תרגול 11 יום ג’ 10:30-11:30 [קופר 214]

תרגול 12 יום א’ 13:30-14:30 [קופר 214]

תרגול 13 יום ה’ 13:30-14:30 [קופר 216]

פרופ. חבר עמק יובל מועד א: 06-02-2023

מועד ב: 19-03-2023

96265 אלגוריתמים בלוגיקה[2] 3 הרצאה יום ב’ 12:30-14:30 [בלומפילד 152] פרופ. שטריכמן עופר
96275 הגורם האנושי באיסוף נתונים 3.5 הרצאה יום ב’ 10:30-12:30 [קופר 216]

תרגול 11 יום ב’ 12:30-13:30 [קופר 216]

תרגול 12 יום ב’ 13:30-14:30 [בלומפילד 153]

פרופ. חבר לבונטין ליאת מועד א: 15-02-2023

מועד ב: 15-03-2023

96290 נושאים נבחרים בהנדסת נתונים ומידע[3] 2.5 הרצאה יום ה’ 15:30-17:30 [בלומפילד 424]

תרגול 11 יום ה’ 17:30-18:30 [בלומפילד 424]

ד”ר לויפר שלומי מוגבל לרישום ידני בלבד, עד 20 סטודנטים בקורס
96411 למידה חישובית 1 3.5 הרצאה יום ד’ 09:30-12:30 [קופר 216]

תרגול 11 יום ג’ 13:30-14:30 [קופר 216]

תרגול 12 יום ה’ 08:30-09:30 [קופר 214]

ד”ר שליט אורי מועד א: 03-02-2023

מועד ב: 01-03-2023

96414 סטטיסטיקה תעשייתית 3.5 הרצאה 10 יום ד’ 14:30-17:30 [קופר 216]

תרגול 11 יום ג’ 15:30-16:30 [קופר 214]

הרצאה 20 יום ד’ 10:30-13:30 [הנדסת מזון 247]

תרגול 21 יום ד’ 09:30-10:30 [הנדסת מזון 247]

ד”ר אשר ג’קי מועד א: 15-02-2023

מועד ב: 14-03-2023

קבוצת הרצאה 20 ותרגול 21 – משויכת להנדסת ביוטכנולוגיה ומזון, הקורס יועבר בשפה האנגלית
96470 מודלים סמי-פרמטריים[4] 2.5 הרצאה יום ג’ 14:30-16:30 [בלומפילד 424]

תרגול יום ג’ 16:30-17:30 [בלומפילד 424]

פרופ. חבר גולדברג יאיר
96570 תורת המשחקים והתנהגות כלכלית 3.5 הרצאה יום ה’ 09:30-12:30 [קופר 112]

תרגול 11 יום ג’ 14:30-15:30 [קופר 216]

תרגול 12 יום ה’ 12:30-13:30 [קופר 215]

פרופ. חבר אריאלי איתי מועד א: 21-02-2023

מועד ב: 20-03-2023

96578 בחירה חברתית והחלטות משותפות[5] 2.5 הרצאה יום ג’ 09:30-11:30 [קופר 216]

תרגול יום ה’ 13:30-14:30 [בלומפילד 153]

פרופ. חבר מאיר רשף
96606 כלכלה התנהגותית בסביבה טכנולוגית[6] 3 הרצאה יום ב’ 12:30-14:30 [בלומפילד 424]

יום ג’ 11:30-12:30 [בלומפילד 424]

דר. פלונסקי אורי מועד א: 26-01-2023

מועד ב: טרם נקבע

מוגבל לרישום עד 30 סטודנטים בקורס
96609 מודלים כמותיים במדעי ההתנהגות 2.5 הרצאה יום ד’ 16:30-18:30 [בלומפילד 424] מר תאודורסקו אנדרי
96620 הנדסת גורמי אנוש 3.5 הרצאה יום ב’ 10:30-13:30 [בלומפילד 151]

תרגול יום ב’ 13:30-14:30 [בלומפילד 151]

גב’ לוטרמן תרצה מועד א: 08-02-2023

מועד ב: 10-03-2023

96622 זהות ותהליכים קבוצתיים 2 הרצאה יום ב’ 10:30-12:30 [בלומפילד 152] דר. אלסטר אנדריי
96807 יזמות חברתית 3.5 הרצאה יום ב’ 08:30-11:30 [בלומפילד 424]

תרגול יום ב’ 11:30-12:30 [בלומפילד 424]

דר. דוידוב משה הקורס יינתן בשפה האנגלית, הגשת הפרויקט יכולה להיות באנגלית או עברית
97200 למידה עמוקה, תאוריה ומעשה[7] 3.5 הרצאה יום ה’ 11:30-13:30 [קופר 216]

תרגול יום ב’ 08:30-10:30 [בלומפילד 151]

פרופ. חבר חזן תמיר מועד א: 17-02-2023

מועד ב: 13-03-2023

97209 למידה חישובית 2[8] 3.5 הרצאה יום ג’ 08:30-09:30 [בלומפילד 100]

יום ד’ 10:30-12:30 [בלומפילד 100]

תרגול 11 יום ג’ 09:30-10:30 [קופר 214]

תרגול 12 יום ה’ 08:30-09:30 [קופר 215]

פרופ. חבר חזן תמיר מועד א: 30-01-2023

מועד ב: 05-03-2023

97215 שיטות בעיבוד שפה טבעית[9] 3 הרצאה יום ב’ 17:30-19:30 [בלומפילד 100]

תרגול 11 יום ב’ 19:30-20:30 [בלומפילד 100]

תרגול 12 יום ג’ 13:30-14:30 [קופר 112]

מר בן דוד אייל
97217 סמינר בעיבוד שפה טבעית 2.5 הרצאה יום ה’ 11:30-13:30 [בלומפילד 153] פרופ. חבר רייכרט רועי הרישום לקורס ידני בלבד בתיאום מול המרצה
97222 ראייה ממוחשבת ויישומיה בחדר ניתוח[10]  2.5 הרצאה יום ה’ 15:30-17:30 [בלומפילד 527]

תרגול יום ה’ 17:30-18:30 [בלומפילד 527]

דר. לויפר שלומי הרישום לקורס ידני בלבד בתיאום מול המרצה
97244 רובוטים קוגניטיביים 2.5 הרצאה יום ב’ 10:30-12:30 [קופר 112]

תרגול 11 יום א’ 16:30-17:30 [בלומפילד 153]

תרגול 12 יום ד’ 17:30-18:30 [בלומפילד 153]

פרופ. חבר כרפס ארז
97245 תכנון מנגנונים למדעי הנתונים[11] 2 הרצאה יום ב’ 08:30-10:30 [בלומפילד 152] פרופ. טננהולץ משה הרישום לקורס ידני בלבד בתיאום מול המרצה
97317 תורת המשחקים השיתופיים[12] 2.5 הרצאה יום ג’ 09:30-11:30 [בלומפילד 151]

תרגול 11 יום ג’ 17:30-18:30 [בלומפילד 151]

תרגול 12 יום א’ 10:30-11:30 [בלומפילד 153]

פרופ. חבר אריאלי איתי מועד א: 14-02-2023

מועד ב: 15-03-2023

97325 תיאוריה ושיטות באופטימיזציה דלילה[13] 3 הרצאה יום א’ 11:30-14:30 [בלומפילד 424] דר. חלק שאול נדב
97334 שיטות אלגבריות לתכנות בשלמים 2.5 הרצאה יום ב’ 14:30-16:30 [בלומפילד 424]

תרגול יום ב’ 16:30-17:30 [בלומפילד 424]

פרופ. און שמואל מועד א: 19-02-2023

מועד ב: 17-03-2023

97400 הסקה סיבתית[14] 2.5 הרצאה יום ג’ 11:30-13:30 [קופר 216]

תרגול יום ג’ 17:30-18:30 [קופר 112]

דר. שליט אורי
97414 סטטיסטיקה 2[15] 3 הרצאה יום ד’ 08:30-10:30 [בלומפילד 100]

תרגול 11 יום ה’ 14:30-15:30 [קופר 216]

תרגול 12 יום א’ 17:30-18:30 [קופר 214]

תרגול 13 יום ה’ 14:30-15:30 [בלומפילד 153]

תרגול 14 יום א’ 17:30-18:30 [בלומפילד 153]

פרופ. חבר גולדברג יאיר מועד א: 10-02-2023

מועד ב: 12-03-2023

97449 סטטיסטיקה אי פרמטרית[16] 2.5 הרצאה יום ד’ 10:30-12:30 [בלומפילד 424]

תרגול יום ג’ 13:30-14:30 [בלומפילד 151]

פרופ. חבר בוגומולוב מרינה מועד א: 12-02-2023

מועד ב: 16-03-2023

97622 מבוא למדעי הקוגניציה  2 הרצאה יום ג’ 14:30-16:30 [בלומפילד 527] דר. ברזק יבגני
98292 יצירתיות: קוגניציה, מוח וארגון 2.5 הרצאה יום ג’ 09:30-11:30 [בלומפילד 424]

תרגול יום ג’ 12:30-13:30 [בלומפילד 153]

דר. קנת יועד סמינר
98311 אופטימיזציה 1[17] 3.5 הרצאה יום ב’ 10:30-13:30 [קופר 214]

תרגול יום ב’ 13:30-14:30 [קופר 214]

דר. שטרן שמרית מועד א: 19-02-2023

מועד ב: 21-03-2023

98331 תכנון לינארי וקומבינטורי[18] 3.5 הרצאה יום ה’ 15:30-18:30 [בלומפילד 152]

תרגול יום ה’ 18:30-19:30 [בלומפילד 152]

פרופ. חבר לוין אסף
98418 הסתברות ותהליכים סטוכסטיים[19] 3.5 הרצאה יום א’ 15:30-18:30 [בלומפילד 424]

תרגול יום א’ 18:30-19:30 [בלומפילד 424]

פרופ. חבר לואידור אורן
98602 התנהגות בארגונים 2.5 הרצאה יום ב’ 14:30-16:30 [בלומפילד 152]

תרגול יום ב’ 16:30-17:30 [בלומפילד 152]

דר. אלסטר אנדריי
98603 איסוף נתונים ומחקר במדעי ההתנהגות 2.5 הרצאה יום ג’ 13:30-15:30 [בלומפילד 153]

תרגול יום ה’ 11:30-13:30 [בלומפילד 424]

פרופ. יחיעם אלדד מועד א: 07-02-2023

מועד ב: 17-03-2023

99601 סמינר מתקדם במחקר פסיכולוגי 2 פרויקט יום ד’ 10:30-12:30 [בלומפילד 526] פרופ. ערב עדו

 

[1] קורס תורת משחקים ואלגוריתמיקה למדעי הנתונים

[2] קורס תורת משחקים ואלגוריתמיקה למדעי הנתונים

[3] קורס נתונים למדעי הנתונים

[4] קורס סטטיסטיקה והסתברות למדעי הנתונים

[5] קורס תורת משחקים ואלגוריתמיקה למדעי הנתונים

[6] קורס תורת משחקים ואלגוריתמיקה למדעי הנתונים

[7] קורס למידת מכונה

[8] קורס למידת מכונה

[9] קורס נתונים למדעי הנתונים

[10] קורס נתונים למדעי הנתונים

[11] קורס תורת משחקים ואלגוריתמיקה למדעי הנתונים

[12] קורס תורת משחקים ואלגוריתמיקה למדעי הנתונים

[13] קורס אופטימיזציה למדעי הנתונים

[14] קורס נתונים למדעי הנתונים

[15] קורס סטטיסטיקה והסתברות למדעי הנתונים

[16] קורס סטטיסטיקה והסתברות למדעי הנתונים

[17] קורס אופטימיזציה למדעי הנתונים

[18] קורס אופטימיזציה למדעי הנתונים

[19] קורס סטטיסטיקה והסתברות למדעי הנתונים

Scroll Top
Font Resize